Sejfy.PL Spółka z o.o. należy do czołowych dystrybutorów na rynku polskim specjalizujących się w dostarczaniu zabezpieczeń pasywnych. Ściśle współpracujemy z największymi producentami sejfów, reprezentując uznane na świecie marki, dzięki czemu możemy zaproponować wyjątkowo szeroki asortyment z tej branży oraz zagwarantować korzystne warunki handlowe naszym partnerom. W trosce o pełną satysfakcję naszych klientów stawiamy na jakość, rzetelność i bezpieczeństwo. Oto nasza misja.

Co oferujemy?

Zapewniamy kompleksowość naszych usług – doradztwo, sprzedaż, transport, montaż, serwis. W naszej ofercie znajdziesz olbrzymi wybór sejfów – kilkaset modeli (!), szaf na dokumenty, szaf na broń, mebli metalowych, drzwi antywłamaniowych oraz innego rodzaju zabezpieczeń pasywnych. Realizujemy także zamówienia indywidualne, według niestandardowych projektów. Gwarantujemy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oferowanych zabezpieczeń, w tym konserwację i naprawę zainstalowanego sprzętu lub jego elementów (reset i wymiana zamków, itp.), renowację czy utylizację starych sejfów. W razie potrzeby możesz skorzystać z wiedzy naszych ekspertów, którzy doradzą w wyborze produktu lub rozwiązania najkorzystniejszego i najbardziej opłacalnego w Twoim przypadku.

Co warto o nas wiedzieć?

  • Wszystkie nasze produkty posiadają odpowiednie certyfikaty (IMP, VdS, ECB-S) i zgodne są z polskimi noami;

  • Oferujemy najnowsze rozwiązania, znacznie podnoszące poziom bezpieczeństwa i ochrony, jak np. Elektroniczny System Nadzoru Sejfów (ESNS), umożliwiający monitoring sejfu i jego otoczenia przez całą dobę;

  • Zamówienia realizujemy w ciągu 24 godzin;

  • Dysponujemy, nowoczesnym magazynem oraz niezawodną flotą, zapewniając profesjonalne rozwiązania logistyczne.

Tworzymy zespół młodych, dynamicznych i ambitnych osób. Jesteśmy nastawieni na ciągły rozwój oraz umacnianie pozycji na rynku jako sprawdzony i pewny partner biznesowy.

Dane firmy i informacje dodatkowe

Sejfy.PL Spółka z o.o.

Ul. Orla 8, 00-143 Warszawa

Tel.: 22 620 02 07

biuro@isspro.pl

www.isspro.pl

Sklep stacjonarny CENTRUM: ul. Orla 8, 00-143 Warszawa
Sklep stacjonarny BEMOWO: ul. Połczyńska 115 B, 01-303 Warszawa

NIP: 522-301-70-52

REGON: 147329217


Paribas Bank Polska S.A.

Nr konta: PL61 1750 0012 0000 0000 3176 6699